Kontakt

 

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
Wydział ds. Realizacji projektów POKL
ul. Nowogrodzka 62a
02 - 002 Warszawa

www.mcps.com.pl
www.mcps-efs.pl

e-mail: mcps@mcps.com.pl

tel.: (22) 622 42 32
fax. (22) 622 47 32

Kierownik wydziału ds. Realizacji projektów POKL

Robert Gajewski
robert.gajewski@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 47

Koordynator projektu

Olga Zielińska
olga.zielinska@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 41

Zastępca koordynatora projektu

Luiza Burba
luiza.burba@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 41

Ekonomia Społeczna

Katarzyna Lisiecka
katarzyna.lisiecka@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 46

Edyta Zielińska
edyta.zielinska@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 46

Stanisław Podhalicz
stanislaw.podhalicz@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 40

Szkolenia i kursy

Magdalena Jachna
magdalena.jachna@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 46

Edyta Zielińska
edyta.zielinska@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 46

Doradztwo specjalistyczne dla pracowników IPiIS

Barbara Bielak - koordynacja
barbara.bielak@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 42

Agnieszka Skyrpan
agnieszka.skyrpan@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 42

Monika Kubiak
monika.kubiak@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 42

Mariola Krasnodębska
mariola.krasnodebska@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 42

Joanna Marchińska-Pająk - doradca ds. współpracy z PUP
joanna.marchinska@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 71

Łukasz Wodowski
lukasz.wodowski@mcps.com.pl

(22) 622 42 32 wew. 71

Krzysztof Pilecki
krzysztof.pilecki@mcps-efs.pl

(22) 622 42 32 wew. 71

Pracownik ds. zamówień publicznych

Tomasz Żaczkiewicz
tomasz.zaczkiewicz@mcps.com.pl

(22) 622 42 32 wew. 78

Specjalista ds. finansowych

Renata Skonieczna
renata.sobol@mcps.com.pl

(22) 622 42 32 wew. 32

Administracja strony

Tomasz Błacha
tomasz.blacha@mcps.com.pl

(22) 622 42 32 wew. 43


Program Kapitał Ludzki
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego
Program Kapitał Ludzki