mcps-efs.pl

mcps-efs.pl – biznes, finanse

oferta kurierska InPost
Biznes

Biznes i e-commerce – oferta kurierska InPost

Owocna współpraca zaczyna się tam, gdzie dostaniemy uczciwą, dobrą umowę. Wtedy można budować zaufanie i wspólny sukces. Jeśli prowadzimy biznes, to wiemy, jak ważna jest rzetelność. Szczególnie w e-commerce, gdzie kontakt z klientem musi być na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie warto nawiązywać współpracę ze sprawdzonymi, polecanymi firmami. InPost zawsze zapewnia najwyższą jakość swoich usług! Sprawdźmy, co przygotował dla biznesu i e-commerce. 

Oferta InPost – kurier, Paczkomat, Szybkie Zwroty

W ofercie InPostu znajduje się kompleksowa obsługa kurierska. Zawiera się w niej zarówno opcja bezpośredniej dostawy, jak i Paczkomaty. Jeśli chodzi o klasyczne dostawy od drzwi do drzwi, to możemy nadawać paczki do 50 kg. Wszystkie będą dostarczone na następny dzień roboczy w 95% przypadków. Wymiary paczki muszą zawierać się w sumie boków wynoszącej 220 cm. W tym przypadku, oferta InPost dla biznesu zaczyna się już od 9,99 zł netto za paczkę. 

Kolejna opcja to znane i lubiane Paczkomaty. Obowiązuje w nich dostarczenie paczki na następny dzień roboczy. Można nadawać tym sposobem paczki do 25 kg. Dopuszczalne, maksymalne wymiary paczki wynoszą: 41x38x64 cm. Paczkomaty InPost to jeszcze lepsze ceny – już od 8,91 zł netto. 

Ostatnia opcja, czyli Szybkie Zwroty. To program, do którego można przystąpić w celu ułatwienia zwrotów czy wymian. Klienci na pewno docenią taką użyteczność w sklepie. InPost zapewnia automatyzację i duże uproszczenie całego procesu zwrotu. Można łatwo oddać zakupioną rzecz lub ją wymienić. Warto sprawdzić, jak taki system sprawdzi się w posiadanej firmie. 

Dlaczego kurier InPost to najlepszy wybór dla biznesu?

Przede wszystkim, za wyborem kuriera InPost przemawiają koszty. To wysoka jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę, że w podane ceny wliczone są także opłaty paliwowe. Ponadto, mamy dostęp do kuriera praktycznie przez cały czas. Mowa tu o możliwości odbioru przesyłek z siedziby danej firmy już przy zleceniu pięciu sztuk! Nie ma tu żadnej dodatkowej opłaty. Cała adaptacja danego biznesu pod działanie z InPost jest prawie całkowicie automatyczne. Tak więc wdrożenie systemu nie przyniesie żadnych problemów. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/biznes-i-e-commerce

Kurierzy InPost dla biznesu – co zyskują klienci?

Ważnym aspektem współpracy z InPost jest to, co zyskają klienci. Obecnie wybór dostawy Paczkomatowej to jedna z najpopularniejszych opcji. Codziennie miliony osób zamawiają, nadają lub odbierają paczki razem z InPost. Dlatego właśnie, każdy biznes powinien posiadać taką formę dostawy. Klienci zyskują nie tylko możliwość wyboru, czy przesyłkę dostarczy kurier do domu, czy też odbiorą ją sami z Paczkomatu. To również możliwość monitorowania przesyłki od jej nadania, aż do trafienia prosto w ręce. Można korzystać z aplikacji mobilnej, strony internetowej, a także przez rozmawianie z chatbotem. InPost wychodzi naprzeciw potrzebom każdego z klientów. Dostęp do różnych opcji i wiele możliwości to coś, co każdy doceni.