mcps-efs.pl

mcps-efs.pl – biznes, finanse

Biznes

Kalendarze firmowe jako praktyczny zamiennik wizytówki

Ulotki, wizytówki czy plakaty to klasyczne materiały reklamowe, które znane są od zawsze. Rozwieszane na słupach informacyjnych, rozdawane na rynkach miast i wręczane po spotkaniach tylko po to, aby być zapomnianymi lub wyrzuconymi do kosza. W zalewie wszelkich materiałów reklamowych długopisy z logo firmy, bloczki karteczek samoprzylepnych sygnowanych w rogu nazwą przedsiębiorstwa czy kalendarze firmowe są powiewem świeżości i świadczą o samoświadomości firmy – nikt nie kolekcjonuje wizytówek z uwagi na ich walory estetyczne. 

Kalendarze firmowe Jotan jako alternatywa dla wizytówki

Kluczowym aspektem dla którego zachowuje się niektóre materiały reklamowe jest to, że zawierają przydatne informacje. Wizytówkę łatwo jest jednak zgubić dlatego warto zainwestować w kalendarze i w nich umieścić logo, adres i numer telefonu do firmy – taki kalendarz towarzyszy ludziom cały rok i mało prawdopodobne jest, aby został zgubiony. Jotan to producent kalendarzy działający na rynku od 1990 roku – dzięki tak bogatemu doświadczeniu firma jest w stanie zagwarantować najwyższej jakości druk kalendarzy. Dodatkową zaletą, którą posiadają kalendarze firmowe znajdujące się w ofercie firmy Jotan jest to, iż nadają się one doskonale na prezent i oferują bogate możliwości personalizacji i zdobnictwa.

Druk kalendarzy książkowych w Jotan – bogate możliwości personalizacji

Kalendarze firmowe oferowane przez firmę Jotan mogą mieć różnych układ dzienny (jeden dzień na jednej stronie) lub tygodniowy (tydzień rozłożony panoramicznie na dwie strony). Zarówno kalendarze dzienne jak i tygodniowe drukowane są w formatach A4, B5, A5 i A6, aby każdy mógł wybrać format, który lubi najbardziej. Spersonalizowany druk kalendarzy nie ogranicza się jednak tylko do wyboru formatu, bowiem możliwe jest także umieszczenie napisu na okładce kalendarza – może być to nadruk UV, tłoczenie, druk laserowy, zwykły nadruk lub nadruk posrebrzany. Jotan to producent kalendarzy, który zdaje sobie sprawę z tego, iż kalendarze mają być praktyczne – z tego powodu drukowane przez firmę kalendarze mogą być wyposażone w kolorową zakładkę, aby łatwo znaleźć konkretną datę czy spotkanie czy wycinane registry, any szybko przeskakiwać między miesiącami. Możliwości personalizacji jednak nie kończą się na tym, bowiem firma oferuje także kalendarze o barwionych czy nawet pachnących zieloną herbatą brzegach!

Jotan – producent kalendarzy, na którego można liczyć

Jotan to producent kalendarzy oferujący kalendarze w ponad 360 wzorach, aby zaoferować jak największy wybór i możliwość dopasowania wzoru do własnego gustu. Lata doświadczenia na rynku, w czasie których fachowcy z firmy Jotan współpracowali z wieloma podmiotami dowiodły, iż gusta potrafią być bardzo różne – w związku z tym firma oferuje także druk kalendarzy ze wzorem zaprojektowanym indywidualnie na życzenie. Jotan dysponuje własnym studiem graficznym, drukarnią i introligatornią, aby zapewnić najwyższą jakość usług oraz terminowy druk kalendarzy firmowych. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, mieście wojewódzkim Śląska – jednym z największych zagłębi korporacyjnych w regionie. Firma Jotan jest w stanie zaopatrzyć każde przedsiębiorstwo w kalendarze firmowe! Pełną ofertę znaleźć można pod adresem: https://www.jotan.pl/