mcps-efs.pl

mcps-efs.pl – biznes, finanse

używany Seat Leon
Finanse

Poleasingowy SEAT Leon z atrakcyjnym finansowaniem

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się samochody poleasingowe. Świetnym przykładem może być używany Seat Leon. Godny uwagi jest fakt, że obecnie jest dużo atrakcyjnych form finansowania. Warto jednak wcześniej skonsultować się z firmą specjalizującą się w finansowaniu zakupu pojazdów np. STORE VW FS.

W jaki sposób można finansować poleasingowy samochód?

 

Jak zostało już wspomniane wcześniej, istnieje kilka możliwości na sfinansowanie wybranego przez siebie pojazdu. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się leasing, zakup za gotówkę oraz najem.

Leasing

 

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że leasing samochodów używanych jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które po zakończeniu okresu umowy mają w planach wykup pojazdu. Warto wiedzie, że miesięczne raty będą minimalnie wyższe w porównaniu do tych w przypadku wynajmu. Osoba zainteresowana spłaca jednak całą wartość samochodu. Dzięki temu w momencie, gdy umowa się skończy, będzie mogła wykupić je nawet za 1% wartości.

Najem

 

Najem jest natomiast znacznie lepszą opcją dla wszystkich przedsiębiorców ceniących sobie możliwość częstej wymiany modeli samochodów. W najprostszym możliwym ujęciu polega to na tym, że dana osoba płaci miesięczną niską ratę, która pokrywa tylko i wyłącznie utratę wartości samochodu. Z kolei pod koniec umowy przedsiębiorca zwraca samochód. Jeżeli będzie chciał, może podjąć decyzję o wynajmie kolejnego modelu. Obecnie ogromną popularnością cieszy się używany Seat Leon. Firma STORE VW FS również rekomenduje wspomniany model. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że taka konstrukcja finansowania samochodu umożliwia danej osobie nie tylko oszczędzać pieniądze, ale również zmieniać samochody poleasingowe bez większych zobowiązań. Ponadto nie ma żadnej konieczności wykupu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Należy mieć świadomość, że leasing i najem są niezwykle atrakcyjnymi modelami finansowania, które będą pozwalały na bardzo efektywne zarządzanie finansami. Nie można zapomnieć, że przedsiębiorca nie będzie zmuszony do zamrożenia kapitału. Z kolei niskie raty nie powinny stanowić większego problemu dla budżetu przedsiębiorstwa. Warto podkreślić, że przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na omawiane modele finansowania zyskają także możliwość optymalizacji podatkowej. Ponadto rozliczenie kosztów jest znacznie prostsze w porównaniu do zakupu samochodu. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem przed podjęciem ostatecznej decyzji będzie skonsultowanie się ze STORE VW.