mcps-efs.pl

mcps-efs.pl – biznes, finanse

Polisa na biznes
Biznes

„Polisa na biznes” od Żabki – co nowego czeka na franczyzobiorców?

Franczyza jest jednym z najpopularniejszych sposób na rozpoczęcie biznesu. W ostatnim czasie do oferty największej sieci franczyzowej w Polsce – Żabka – dołączył kolejny produkt. To „Polisa na biznes”, która ma ubezpieczać przedsiębiorców wobec potencjalnego ryzyka ekonomicznego, jakim jest zadłużenie na koniec współpracy. Żabka może być dobrym pomysłem na biznes, jednak jak w każdym przypadku – niektórym przedsiębiorcom zdarzają się potknięcia.

Od czego ma uchronić „Polisa na biznes” od Żabki?

Głównym zagrożeniem dla wielu franczyzobiorców jest zadłużenie. Żabka jest popularnym sklepem, do którego wielu klientów kieruje kroki niemal automatycznie. Wiedzą oni, co można znaleźć na półkach sklepowych lub na jakie ciekawe promocje mogą liczyć danego dnia. Niestety rzadko, ale zdarza się, że z różnych powodów – pewnych błędów w zarządzaniu, nietrzymaniu się planu czy ze względu na czynniki, na które nie ma się wpływu –  przedsiębiorca osiąga wymarzonego sukcesu.

W takich sytuacjach najczęściej pojawia się zadłużenie. Żabka to sieć, która stara się pomóc w takich chwilach i proponuje konkretne rozwiązanie – „Polisa na biznes”.

Jednym z największych problemów przedsiębiorców jest zadłużenie – Żabka znalazła rozwiązanie

„Polisa na biznes” to rozwiązanie problemów przedsiębiorców, którzy mierzą się z takimi kłopotami jak zadłużenie. Żabka jest w stanie pomóc w takich chwilach, jednak jak tak naprawdę jest traktowane zadłużenie? „Polisa na biznes” od Żabki ma pomóc w momencie, kiedy w trakcie zamknięcia sklepu saldo punktu jest ujemne – ma zrekompensować długi.

Kto może skorzystać z „Polisy na biznes”?

W przypadku prowadzeniu sklepu należy liczyć się z pewnymi trudnościami, jak w każdym biznesie. Na szczęście, jeżeli chodzi o franczyzę, to wiele z nich pomaga rozwiązać Żabka. Franczyza, długi czy stosowanie się do wytycznych sieci to zagadnienia, które można zawsze skonsultować z profesjonalnymi doradcami sklepów Żabka. Franczyza, długi i inne kwestie wcale nie muszą być tak trudne do zarządzania/kontrolowania/zrozumienia/zaopiekowania.

„Polisa na biznes” znacznie pomaga uzyskać komfort psychiczny i nie martwić się o to, że w razie niepowodzenia osoba prowadząca sklep zostanie z długami i nie pomoże mu sieć Żabka. Franczyza, długi – to wyzwania, którym można sprostać z odpowiednią pomocą. W przypadku „Polisy na biznes” mogą z niego skorzystać wszyscy franczyzobiorcy, wystarczy uiszczać składkę co miesiąc, której wysokość zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych.